Pro Emmu vol.2

Pomalu se blíží termín, kdy na svět přivítáme naší Emmu. O to víc si uvědomuji, jak moc toho musíme připravit, a proto neusínáme na vavřínech. Tento víkend byl důkazem.

Nerada věci podceňuji a myslím si, že člověk může dobře improvizovat jen ve chvíli, kdy je dobře připravený. Možná budu znít jako suchar, ale prostě to tak mám. Když se jedná o přípravy pro Emmu, některé věci možná trochu (možná trochu víc) přeháním. Za následek to pak má, že občas zbytečně stresuji sama sebe a neumím se 100% odreagovat. Naštěstí to není až zase tak často :-)

Na tento víkend jsme měli s mužem jasný plán - smontovat nábytek do pokojíčku pro Emmu. Mysleli jsme si, že nám to zabere pár hodin, ale nakonec z toho byl skoro celý den. Chvilkama jsem měla pocit, že to nedoděláme a neviděla jsem konce. Ale při pomyšlení na to, že v pokojíčku za chvíli uslyšíme naše miminko, nám nakonec ani nevadilo, jak moc času jsme strávili montováním, měřením, tříděním plastů a kartonů, odnášením, přenášením, čištěním...

Odměnou nám je hezký pokojíček, který bude potřebovat oživit ještě pár dekoracemi, než se v něm ozve hlásek naší holčičky. Stěny si zaslouží obrázky a doufám, že na jednu z nich stihnu nalepit i puntíky, abych trochu rozbila jednolitost bílé. Do prostoru na strop plánuji pověsit pom pomy a na pinterestu mne zaujaly i DYI projekty na výrobu lapačů snů a závěsných dekorací nad postýlku. V plánu mám dokoupit ještě polštářky v jemných odstíten růžové a šedé a pak už jen povléct povlečení do postýlky a velké postele a můžeme "bydlet".

Těším se, až tam poprvé Emmu přinesu a představím jí náš domov. Snad se jí bude v jejím království líbit.